O nas

Izolacje z pianki PUR
Firma LUKAS-BUD działa na rynku budowlanym od 2011 roku. Nasze doświadczenia zbieraliśmy działając w branży budowlanej, jako podwykonawca wykonywaliśmy docieplenia budynków jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Ponadto specjalizujemy się w wykończeniu zarówno domu jak i mieszkania pod klucz.
Izolacje z pianki tak naprawdę są materiałem nowym na naszym rynku i nie wszyscy są świadomi tego, że jest to doskonały materiał izolacyjny. Nasza firma wykonuje natrysk specjalnie do tego przygotowaną pianką, która jest szczelna, bezpieczna i nie sprzyja rozwojowi pleśni. 
W roku 2017 postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o produkt, który podążałby za trendami w budownictwie.
Wspólnie z klientami odkrywamy nowe możliwości i zastosowania jakie niesie izolacja pianką PUR. Decydując się na ocieplanie budynku nową technologią wspólnie stwierdzamy, że tak naprawdę warto inwestować w nowoczesne rozwiązania. Świadomy inwestor oczekuje nie tylko komfortu termicznego ale również oszczędności na ogrzewaniu, a tym samym unikania zbędnych wydatków na rosnące ceny opału.
Stworzenie energooszczędnego domu, to przede wszystkim wybór jak najlepszych materiałów izolacyjnych, które oferuje nasza firma. W połączeniu z dobrze wykonanym piankowaniem metodą natryskową, gwarantujemy efektywną izolację termiczną która będzie Ci służyć przez długie lata.